XIII Zjazd Sedna

19 marca, 2021 Zjazdy Sedna 0

Spotykamy się, aby się szkolić

Cztery razy do roku członkinie Sedna spotykają się na zjazdach Stowarzyszenia, aby wzajemnie wymieniać się wiedzą i szkolić z zakresu nowych obszarów przydatnych na co dzień w naszej pracy.

Już w najbliższy weekend 20 marca 2021 r. spotykamy się na jednym z takich zjazdów.  Tęsknimy już za byciem razem odwiedzając miasta, w których pracujemy każdego dnia jednak sytuacja już od roku nam na to nie pozwala. Nie zmienia to jednak faktu, że chcemy się rozwijać dlatego tegoroczne spotkania znowu przeniesiemy do strefy online :).

Na nadchodzącym zjeździe tematem przewodnim będzie NVC czyli Porozumienie Bez Przemocy. W gronie członkiń Sedna mamy wspaniałe trenerki NVC, które będą dzieliły się z nami swoją wiedzą i umiejętnościami.

Sobotnie szkolenie poprowadzą: Anna ZinMaja Piotrowska – Mazur oraz Milena Nadolna – Dróżdż

Porozumienie Bez Przemocy (ang. Nonviolent Communication, NVC) to sposób porozumiewania się opracowany przez Marshalla Rosenberga, dający narzędzia do budowania dialogu empatycznego, wspierającego rozmówców. NVC jest świetnym narzędziem w pracy Doradcy Noszenia Dzieci a także specjalistów pracujących z rodzicami małych dzieci.